anasayfa
Online İşlemler
Anında Fatura Ödeme
TR TR
EN EN
anasayfa
 
Bordo Enerji

GÜRİŞ HOLDİNG yatırım yaptığı her alanda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş, kurulduğu 1958 yılından beri edindiği tecrübesi, 7000’i aşkın çalışanı, dinamik ve deneyimli kadrosu,  sağlam finansman kaynakları ile, 21. yüzyılın küreselleşen ekonomisinde yüksek kalitedeki hizmetleri ve yarattığı sinerji ile Türk İnşaat Sektörü’nün önde gelen temsilcilerindendir. GÜRİŞ HOLDİNG enerji alanında yaptığı yatırımlarla da sektörde ulusal ve uluslararası düzeyde adından söz ettirmiştir.

BORDO ENERJİ A.Ş. ise GÜRİŞ HOLDİNG bünyesinde Üretimden son kullanıcıya kadar yüksek kalitede hizmet verme anlayışı ile kurulmuş ve GÜRİŞ HOLDİNG bünyesinde bulunan, tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin toptan satışını gerçekleştirmektedir. 

BORDO ENERJİ A.Ş. 6446 numaralı Elektrik Piyasası Kanunu Çerçevesinde kurulmuş ve EPDK tarafından tahsis edilen ETS/2132-16/1501 Lisans numarası ile faaliyet gösteren ve PMUM’a kayıtlı bir Toptan Satış şirketidir.  Bordo A.Ş.  Bu kapsamda elektrik enerjisi alımı,  satımı ithalatı ve ihracaatı faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Şirket kalite politikası gereği alımı yapılan elektrik enerjisi sadece yenilenebilir enerji kaynağı kullanan üretim santrallerinden yapılmakta olup bu sayede ülkemiz kaynaklarının gelecek nesillere aktarılması konusunda üzerine düşen sorumluluk gereği azami özeni göstermektedir.